Išsami informacija

Trijų žvaigždučių viešbutis „Ponas Tadas“ įsikūręs netoli Vilniaus senamiesčio bei miesto centro yra lengvai pasiekiamas iš geležinkelio ir autobusų stočių, tarptautinio Vilniaus oro uosto bei keliaujant automobiliu. Čia įrengti, patogūs, trijų žvaigždučių reikalavimus atitinkantys kambariai, pritaikyti atpalaiduojančiam, maloniam ir jaukiam poilsiui už patrauklią kainą. Pirmame aukšte esančiame restorane siūloma pasimėgauti lenkų, regioninės bei europietiškos virtuvės patiekalais.

Turėsite puikią galimybę apsilankyti pirmajame Vilniaus zoologijos sode, kuriame gyvena virš 60 skirtingų gyvūnų rūšių! Iš arti galėsite pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje ir pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas.

Vėliau nukeliausite į mažytę šventę, kuri pamalonins Jūsų gomurį ir širdį. Jūsų lauks didžiulis dubuo šokolado, vaisiai, riešutai, marcipanas ir imbieras – kiekvieno smaližiaus svajonė!


Su šiuo kuponu Jums priklausys:
• 2 nakvynės dviem standartiniame dviviečiame kambaryje;
• Pusryčiai (2 k., 2 asm.);
• Bevielis internetas;
• Nemokama vieta automobilių stovėjimo aikštelėje;
• Apsilankymas „Zoopark“ (1 k., 2 asm.);
• Šokolado fondiu „AJ Šokoladinėje“ (1 k., 1 val., 2 asm.).

Pasiūlymo vieta

Viešbutis: Naugarduko g. 76, Vilnius/ „Zoopark“: Verkių g. 29, Vilnius/ „Šokolado sostinė“: Pilies g. 8, Vilnius

Trukmė

2 nakvynės

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

2 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija į viešbutį ir šokoladinę

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Kelialapis galioja visomis savaitės dienomis. Pagalvės mokestis 1 Eur/ asm. už parą neįskaičiuotas. Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val. Papildomos priemokos už nakvynę: vaikams iki 6 metų nemokamai, 7-11 metų vaikams – 10 Eur, nuo 12 metų – 21 Eur. Atvykus būtina pateikti atspausdintą kuponą. Jeigu į viešbutį negalite atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai pranešti prieš 72 val. Nepranešus, paslaugos teikėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį. Viešbutyje bus išduodami kuponai į šokoladinę ir zoologijos sodą.

Paslaugos organizatorius

3 dienų poilsis viešbutyje PONAS TADAS + ZOOPARK + ŠOKOLADO FONDIU

Asmenų sk: 2
2 nakvynės
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
145,00 € 112,00 €