Išsami informacija

5D kinas – tai trijų dimensijų vaizdas, kurį papildo specialūs efektai: dūmai, perkūnija, vėjas bei vanduo (lietaus imitacija), taip pat žiurkių efektas (t. y. papildomas judėjimas kojų zonoje) ir manevringa, kartu su vaizdu judanti platforma, speciali garso sistema ir t. t. Profesionalūs specialūs 3D akiniai maksimaliai paryškina filmo realybės efektą, vaizdas tarsi atgyja, o Jūs tampate pagrindiniu filmo veikėju.

5D kinas – tai visai kitokia filmo rodymo/žiūrėjimo technologija/tradicija, todėl mes 5D kiną vadiname atrakcionu, kurio pagalba kiekvienas gali ne tik smagiai ir saugiai pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, bet ir panerti į nepamirštamų nuotykių ir jausmų oazę, patirti skrydžio bei kritimo jausmą, išgyventi įvairias ekstremalias situacijas, susipažinti su fantastiniais Žemės bei kitų planetų gyventojais, pasižiūrėti baimei į akis. Taigi, drąsiai galime sakyti, kad 5D KINAS – TIKRAS ADRENALINAS!

Pasiūlymo vieta

Ozo g. 25, Vilnius (PPC „Akropolis“, II aukštas); Aido g. 8, Šiauliai (PPC „Akropolis“, III aukštas); Taikos pr. 61, Klaipėda (PPC „Akropolis“, II aukštas), Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (PPC AKROPOLIS) III a.

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Su kuponu apsilankyti gali 2 suaugę + 2 vaikai (iki 18 metų) arba 1 suaugęs + 3 vaikai (iki 18 metų). Visi asmenys į seansą priimami vienu metu. Kuponas galioja visam 5D kino repertuarui.