Išsami informacija

Nusibodo dažasvydis, šratasvydis ir panašūs užsiėmimai? Galbūt norėtumėte grįžti prie šaknų ir išbandyti jėgas, greitį ir taiklumą su lanku ir strėlėmis? Nauja pramoga Lietuvoje – „Strėlių mūšis“, tai aktyvus komandinis žaidimas, kuriame jūsų draugų kompanija ar kolektyvas apginkluojamas tikrais lankais ir strėlėmis, pritaikytomis šaudyti vieniems į kitus. Specialiai patobulintos ir strėlės, ir apsaugos neleidžia susižeisti ir patirti traumų, šaudymas vieniems į kitus yra saugus ir be galo linksmas užsiėmimas.
 
Specialioje salėje, paverstoje kovai skirtu labirintu, dvi komandos kovoja viena prieš kitą, stengdamosi „nušauti“ kuo daugiau priešininkų bei įvykdyti kitas užduotis, už kurias skiriami taškai. Varžomasi keletą kėlinių, kol pasibaigus laikui, daugiausia taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja. 
 
Specialūs lankai, apsaugos, šalmai ir saugios strėlės su minkštais antgaliais – viskas Jums bus duota. Patyrę instruktoriai išmokys naudotis šia įranga, paaiškins kaip šaudyti iš lanko ir pataikyti ten, kur norite. Tik nuo jūsų priklausys, ar tapsite vakaro herojumi, ir kiek priešininkų „kris“ nuo taiklių Jūsų šūvių.

Pasiūlymo vieta

Liepsnos g. 3, Vilnius

Trukmė

60 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 - 10 asmenims

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Būtina išankstinė rezervacija

Paslaugos organizatorius

Aktyvus komandinis žaidimas „Strėlių mūšis“

Asmenų sk: 1 - 10
60 minučių
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
60,00 €