Išsami informacija

Ar žinojote, kad akupunktūra yra paprastas, natūralus, saugus ir efektyvus būdas numesti svorį? Skamba neįtikėtinai, tačiau pacientų istorijos visa tai tik patvirtina. Egzistuoja specialūs organizmo taškai, kuriuos dirginant mažėja apetitas, spartėja medžiagų apykaita. Teigiama, kad svoris krenta po kiekvieno seanso. Akupunktūra yra vienas saugiausių gydymo būdų. Kadangi tai nemedikamentinis gydymo būdas, išvengiama nepageidaujamų reakcijų ir priklausomybės nuo vaistų. Akupunktūra gali būti taikoma tiek kartu su kitais gydymo metodais, tiek ir atskirai. Ilgus amžius akupunktūra tolimojoje Azijoje buvo naudojama kaip senėjimą lėtinanti procedūra.

Akupunktūra – tai gydymo būdas, kurio metu itin plonos specialios įvairių ilgių adatos yra duriamos į biologiškai aktyvius taškus. Vienkartinės akupunktūros adatos gaminamos iš itin plono sterilaus nerūdijančio plieno. Dažniausiai vienos procedūros metu naudojama 10-20 adatėlių, tačiau kartais užtenka tik vienos. Adatėlės įbedamos praktiškai be skausmo.

2010 m. Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) pripažino akupunktūrą Žmonijos turtu ir įtraukė šį metodą į Neįkainojamo kultūrinio paveldo sąrašą.

Pasiūlymo vieta

Didlaukio g. 80, Vilnius

Trukmė

30 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Akupunktūros konsultacijas ir procedūras atlieka patyręs kvalifikuotas gydytojas.

Paslaugos organizatorius

AKUPUNKTŪROS procedūra svorio mažinimui

Asmenų sk: 1
30 minučių
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
30,00 €