Apie mus

Savo veiklą 2008 metais pradėjusi internetinė parduotuvė DovanuManija.lt vos per devynerius metus tapo viena stipriausių rinkos lyderių. Koks tokios greitos sėkmės receptas? Tai keletas trumpų, tačiau labai svarbių principų, kuriais grindžiama visa DovanuManija.lt veikla:

 

Sąžiningumas

DovanuManija.lt suteikia visas saugaus pirkimo, prekių grąžinimo ir pakeitimo bei geriausios kainos garantijas.

 

Solidarumas

Įmonė aktyviai dalyvauja įvairiose socialinėse akcijose ir stengiasi plėtoti socialiai atsakingo verslo idėją.

 

Kokybė

Internetinės parduotuvės komanda stengiasi užtikrinti, kad visos teikiamos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės, o jų asortimentas – kuo platesnis. Šiuo metu klientams siūloma daugiau kaip 1000 įvairiausių paslaugų.

 

Prieinamumas

Dovanų kuponus ir čekius galima įsigyti ne tik internetinėje parduotuvėje www.dovanumanija.lt, bet ir partnerių („Rimi“) parduotuvėse esančiuose DovanuManija.lt stenduose, Lietuvos pašto skyriuose bei įmonės biure. 

 

Patogumas

Jūsų patogumui perkant paslaugų kuponus DovanuManija.lt pasirūpina originalia atvirute – Jums tereikia išsirinkti jos stilių ir sveikinimo tekstą.

 

Rūpestingumas

Internetinė svetainė dirba 24 valandas per parą, todėl paslaugą įsigyti galima bet kuriuo klientui patogiu metu. Prireikus patarimo ar pagalbos, darbo dienomis Jums padės DovanuManija.lt komandos nariai, noriai įsiklausantys į kiekvieno kliento poreikius.

 

Operatyvumas

Elektroninį dovanų kuponą internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos per penkias minutes, o spausdintas dovanų kuponas klientui arba jo nurodytam dovanos gavėjui registruotu laišku pristatomas jau kitą darbo dieną, užsakymą atlikus iki 12 val. už 2,90 Eur mokestį.

 

DovanuManija.lt pasiruošusi Jums padėti – patirkite dovanojimo džiaugsmą!DovanuManija.lt komanda