Išsami informacija

Masažas atliekamas naudojant aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie stipriai veikia imuninę sistemą, palaiko natūralią organizmo apsaugą, veikia kraujotakos, kvėpavimo, endokrininę sistemą, taip pat virškinimo, nervų ir kitas organizmo sistemas. Šie aliejai, kuriuose yra daug antioksidantų, taip pat veikia kaip antiseptikas, pakelia nuotaiką, veikia mums kenksmingus virusus ir bakterijas, kurios gali žiemoti organizme.

Masažo metu naudojami eteriniai aliejai: čiobrelių, raudonėlių, bruknuolių, kiparisų, pipirmėčių, bazilikų, mairūnų ir kiti aliejiniai mišiniai.

Aliejai lašinami virš nugaros lašeliais, kurie primena mažus lietaus lašelius, krentančius ant kūno. Tuomet eteriniai aliejai įtrinami išilgai stuburo ir nugaros raumenų.

Pasiūlymo vieta

Vasario 16-osios g. 3-306, Panevėžys, Žaliasis kambarys

Trukmė

1 valanda 10 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Po masažo rekomenduojama vengti saulės spindulių. Registracija į procedūras vyksta darbo dienomis 9.00-18.00 val., apsilankyti kviečiame I-V 9.00-18.00 ir VI 9.00-13.00 val. Užsiregistravus, bet neatvykus į paslaugą ir nepranešus apie tai iš anksto laikoma, kad paslauga buvo suteikta.

Paslaugos organizatorius

Aromaterapinis ritualas nugarai „Raindrop“

Asmenų sk: 1
1 valanda 10 minučių
Panevėžys
Galioja 12 mėn.

Kaina:
27,00 €