D.U.K.

Čia pateikiami atsakymai į dažniausiai iš lankytojų sulaukiamus klausimus. Jeigu tarp jų nematote atsakymo į Jums iškilusį klausimą, susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 670 10005 arba el. paštu [email protected]


1. Kaip įsigyti paslaugą DovanuManija.lt internetinėje parduotuvėje?

Čia rasite išsamų pirkimo gidą, kuriuo vadovaudamiesi nesunkiai įsigysite norimą prekę. Jeigu visgi iškils nesklandumų ar norėsite patarimų  – DovanuManija.lt komanda visada Jūsų paslaugoms! Klauskite ir tikrai sulauksite atsakymo.

 

2. Ar prieš keliaujant į paslaugos suteikimo vietą turiu apie tai informuoti paslaugos teikėjus?

Taip. Beveik visų paslaugų teikėjai pageidauja, jog paslaugą rezervuotumėte iš anksto. Nepamirškite, kad kai kurios paslaugos teikiamos tik paslaugos teikėjo nurodytais laikotarpiais.

 

3. Ką privalau žinoti vykdamas į paslaugos teikimo vietą?

Privalote nepamiršti dovanų kupono ir geros nuotaikos!

 

4. Ar įmanoma dovaną iš karto siųsti jos gavėjui?

Tikrai taip. Tiesiog informacijos pateikimo laukeliuose įveskite gavėjo duomenis ir Jūsų draugas džiaugsis nuostabia staigmena! Tai – puikiausia išeitis, kai norite pasveikinti toli gyvenančius draugus ar giminaičius.

 

5. Ar galiu įsigyti ne konkrečių dovanų paslaugų, o elektroninės parduotuvės dovanų kuponą?

Taip. Tokiu atveju už nurodytą sumą dovanos gavėjas iš elektroninės parduotuvės www.dovanumanija.lt dovaną išsirinks pats.

 

6. Kaip galiu sužinoti, kokios dovanos šioje parduotuvėje perkamiausios ir labiausiai patinka klientams?

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra kategorijos „Mėgstamiausios“ ir „Populiariausios“ dovanos. Jose galite rinktis iš daugybės pasiūlymų, kuriuos klientai renkasi dažniausiai ir kuriuos lydi palankūs pramogautojų atsiliepimai.