Išsami informacija

Kada paskutinį kartą vaikščiojote po naktinį mišką? Kaip jaučiatės išgirdę šnaresį krūmuose? O į kurią pusę sukti pasiklydus? Nukeliavę į miško gilumą būsite padalinti į 3 grupes. Šiurpuliukai prasideda!

Kiekviena grupė bus paklaidinta skirtingose vietose. Atlikdami užduotis, išmoksite turistinių gudrybių ir orientavimosi miške. Teks surasti priešininkų komandą ir patiems išeiti iš miško glūdumos. Varžysitės, kurie greičiau užkurs laužą iš to, ką rasite gamtoje. Sužinosite, kodėl psichologų teigimu paklydimas miške yra naudingas!

Pasiūlymo vieta

Jovariškių k., Trakų r.

Trukmė

Apie 3 valandos

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Pasiruošimas: drabužiai tamsūs, dengiantys visą kūną, atitinkantys oro sąlygas. Patogi, neperšlampama avalynė. Kepurės. Apranga gali būti sugadinta. Rekomenduojama atsivežti drabužius persirengimui. Už nepilnamečių pasiruošimą atsako lydintys asmenys. Rekomenduojame turėti priemonę, apsaugančią nuo uodų, erkių. Pastabos: Rekomenduojame nuo 12 m. Žygis pradedamas sutemus. Miškas yra parko teritorijoje. Laukinių gyvūnų, kitų grėsmių nėra. Jus lydės vedlys su patirtimi. Pramoga vyksta susidarius 12 asmenų grupei.

Paslaugos organizatorius

Paklaidinimas miške

Asmenų sk: 1
Apie 3 valandos
Trakų r.
Galioja 12 mėn.

Kaina:
12,99 €

Panašūs pasiūlymai