Išsami informacija

Žirgas – tai ne tik gyvūnas, gyvenantis šalia mūsų. Žirgas – tai grožio, laisvės, harmonijos, ištikimybės, besąlygiško atsidavimo visuma. Žirgas gali žmogų daug ko išmokyti: pagarbos, pasitikėjimo, atsidavimo, o visų pirma jis išmoko žmogų būti tikru Žmogumi. Norite nustebinti draugus ar artimuosius? Padovanokite smagią išvyką į gamtą žirgų kinkiniu! Tai puiki galimybė surengti įsimintiną šventę „ant ratų“, pabūti nuostabioje gamtoje draugų, bendradarbių ar šeimos rate, pajusti tą klajoklių dalią, kuri lydėjo mūsų protėvius prieš kelis šimtus metų.

Siūlome Jums nepaprastą kelionę, kurios metu galėsite grožėtis Panevėžio apylinkėmis, bei patirsite daug neišdildomų įspūdžių ir malonių akimirkų!

Pasiūlymo vieta

Nausodė, Panevėžio r.

Trukmė

90-120 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 - 10 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

APRANGA: batai turėtų būti kietu padu su žema pakulne. Drabužiai patogūs ir nevaržantys judesių. Rekomenduojamos neslidžios kelnės. ORO SĄLYGOS: žirgais jodinėjama visus metus, tačiau esant nepalankioms oro sąlygoms (gausūs krituliai, apledėjimas ir pan.) paslauga neteikiama. Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo).

Paslaugos organizatorius

Pasivažinėjimas laisvalaikio karieta

Asmenų sk: 1 - 10
90-120 minučių
Panevėžio r.
Galioja 12 mėn.

Kaina:
180,00 €