Išsami informacija

 

Ar norite, kad Jūsų vaikučiai išmoktų laisvai judėti, vaizdžiai kalbėti ir improvizuoti? Ar norite, kad jie taptų tikromis teatro žvaigždutėmis? Raganiukės teatro mokyklėlėj vaikai mokomi ne tik dainų, šokių, vaidybos ir estetikos pagrindų, bet ir bendravimo kultūros. Taip pat mokoma kaip atskleisti viduje glūdinčius jausmus, o tai padeda pasitikėti savimi bei išmokti dirbti komandoje.

 

Mažiausiems yra sudaryta lavinamoji ir ugdomoji programa. Šių užsiėmimų tikslas - atskleisti vaiko kūrybinius sugebėjimus, padėti nugalėti scenos baimę. Akademijos nariai su teatro darbuotojų pagalba stato spektaklius, dalyvauja įvairiuose renginiuose bei festivaliuose.

Pasiūlymo vieta

S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius

Trukmė

8 pamokėlės po 45 minutes

Pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymas galioja 12 mėnesius nuo dovanos kupono įsigijimo datos, kuri yra nurodyta kuponno apačioje. Dėl kupono pratęsimo sąlygų galite kreiptis čia

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Sudaromos atskiros grupės po 15 vaikų:nuo 4 iki 7 metų ir nuo 7 iki 11 metų. Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais (vaikai nuo 4 iki 6 m.), antradieniais ir ketvirtadieniais (vaikai nuo 6 iki 11 m.). Užsiėmimų pradžia - 18:30 val.

Paslaugos organizatorius

„Raganiukės teatras“

Teatro pamokėlės „Raganiukės teatre“

Asmenų sk: 1
8 pamokėlės po 45 minutes
S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
Pasiūlymas galioja 12 mėn.

Kaina:
37,65 €