Išsami informacija

 

Su šiuo kuponu Jums priklausys kūno šveitimas su lengvu masažu ir pasirinkimas, kokio aromato ir savybių produktus masažuotoja naudos procedūros metu: kokoso ar citrinos ir mėtų.

 

Kokosinis šveitiklis sudarytas iš Negyvosios jūros druskos, saldžiųjų migdolų, kedrų aliejaus, kokoso aromato ir natūralių kokoso drožlių.

 

Citrinų ir mėtų šveitiklis sudarytas iš Negyvosios jūros druskos, saldžiųjų migdolų aliejaus, levandų aliejaus, citrinų aliejaus su natūraliomis citrinų žievelėmis ir pipirmėčių aliejaus.

 

Po viso kūno šveitimo, atliekamas lengvas masažas. Visas kūnas išmasažuojamas su liekninamuoju anticeliulitiniu pieneliu. Sudėtyje esantis natrio hialuronatas intensyviai drėkina, rudųjų jūržolių fucus ekstraktas stimuliuoja kraujo apytaką, oda minkštinama ir apsaugoma, o centela asiatica ekstraktas regeneruoja pažeistus audinius.

Pasiūlymo vieta

S. Žukausko g. 21, Vilnius

Trukmė

30 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Kontraindikacijos: nėštumas, menstruacijos, maitinimo krūtimi periodas, pūslelinė, sutrikusi skydliaukės veikla, uždegimai, odos ligos, alergija esant hemoraginiams ar kitiems išbėrimams, kraujo išsiliejimas į odą.

Paslaugos organizatorius

Viso kūno šveitimas su lengvu masažu „Kokosas“ arba „Citrininė mėta“ pasirinktinai

Asmenų sk: 1
30 minučių
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
23,00 € 12,10 €