Išsami informacija

 

Drėkinamoji procedūra Hydradermie rekomenduojama moterims, kurios nori gražios veido odos. Pakaks vienos valandos, kad specialiai Jums parinktais aktyviaisiais komponentais ir švelnia jonizacija būtų giliai išvalyta, sudrėkinta ir nuraminta veido oda, veidas švytėte švytės. Pagal Jūsų odos poreikius kosmetologė parinks jums tinkamą procedūrą.

 

Hydradermie yra išskirtinė Guinot procedūra. Jau po pirmos procedūros Jūsų oda atgaus jaunatviškumą ir spindesį. Jonizuoti aktyvieji komponentai įsiskverbia greičiau ir giliau, o rezultatas išskirtinai veiksmingas ir akimirksniu pastebimas.

 

Šios procedūros paslaptis yra ta, kad silpna elektroterapija ir švelnūs elektrodų masažo judesiai padeda augalinėms veikliosioms medžiagoms giliau įsiskverbti į odą, ir giliai ją išvalyti. Aukštasis dažnis naudojamas, kad ląstelės gautų deguonies ir energijos. Pritaikyta odos poreikiams kaukė ir atpalaiduojantis masažas atkuria odos pusiausvyrą. Oda tampa lygi bei skaisti.

Pasiūlymo vieta

S. Dariaus ir S. Girėno g. 5, Alytus

Trukmė

60 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymas galioja 12 mėnesius nuo dovanos kupono įsigijimo datos, kuri yra nurodyta kuponno apačioje. Dėl kupono pratęsimo sąlygų galite kreiptis čia

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Paslaugos organizatorius

SPA „Svaja“

Drėkinamoji veido procedūra „Guinot Hydradermie“

Asmenų sk: 1
60 minučių
S. Dariaus ir S. Girėno g. 5, Alytus
Pasiūlymas galioja 12 mėn.

Kaina:
49,00 €