Išsami informacija

Drifto pamoka su instruktoriumi ir važiavimas

SIDE to SIDE Drift Team – žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. Profesionalus instruktorius Mokomojo važiavimo metu vairuojant instruktoriui iš arčiau susipažinsite su „drifto“ technika, praves instruktažą apie driftinimo techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu.

Po mokomojo dovanos gavėjas pats sės prie Drifto bolido vairo ir važiuos 3 trasos ratus. Trasos konfigūracija paprasta – apskritimo formos ir aštuoneto formos trajektorijos, kurias reikės sujungti vienu važiavimu.

  • Mokomasis važiavimas vairuojant instruktoriui; 
  • Važiavimas šonaslydžiu su instruktoriumi (3 ratai).

Dovana drifto fanams Dovana vyrams  

Pasiūlymo vieta

V. A. Graičiūno g. 20, Vilnius (Driftland Vilnius) | Daukšių aerodromas, Kėdainiai | Vasaros g. 4, Marijampolė

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Rekomenduojame apsirengti patogia, judesių nevaržančia apranga. Paslauga teikiama VI-VII 11.00-18.00 val. iš anksto suderinus tikslų laiką su paslaugos teikėju. Paslauga teikiama surinkus bent 5 asmenų grupę. Paslauga neteikiama, jeigu treniruotės vietoje susidaro snieguota ar apledėjusi danga. Paslauga gali būti nutraukiama be papildomo įspėjimo, jeigu matoma, jog paslaugos gavėjas trasoje elgiasi nesaugiai ir gali sukelti pavojų sau, aplinkiniams ar inventoriui.