Išsami informacija

Puikių rezultatų celiulito gydymui pasiekiama dėl ypač veiksmingų kavitacinio lazerio skleidžiamų 25 kH dažnio impulsų, kurie suskaldo riebalų ląsteles norimoje vietoje ir sutraukia celiulito pažeistas odos ląsteles. Tada, geriant daug vandens ir judant, suskaidytos riebalų ląstelės pasišalina per organizmo limfos sistemą.

Kaip atliekama procedūra?• Kūno oda patepama specialiu kremu;• Kūno oda veikiama kavitaciniu lazeriu. Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant kojyčių bei užpakaliuko ar liemens, bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms.

Stangrinamasis ir liekninamasis poveikis talijai pastebimas jau po pirmos procedūros, po kiekvienos procedūros sumažėja talijos apimtis. Procedūrų laikotarpiu yra būtinas sportas (lanko sukimas) arba/ir masažas. Tai pagerina kavitacijos rezultatus.

Pasiūlymo vieta

K. Ulvydo g. 11A, Vilnius

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems vėžiu, diabetu, epilepsija, turintiems dirbtinę širdį bei krūtų silikoninius implantus, maitinančioms ir besilaukiančioms moterims. Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku (ir nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.