Išsami informacija


Svajojate sužinoti daugiau apie visatą, Saulės sistemą bei žmonijos ryšius su kosminiu pasauliu? Jus domina kalendoriai, nežemiškos gyvybės paieškos, pasaulio matavimai? Padovanokite sau unikalią galimybę apie visa tai sužinoti plačiau – rinkitės puikią ekskursiją po Etnokosmologijos muziejų. Tai taip pat gali tapti puikia dovana Jūsų draugams.

 

Ekskursijos metu demonstruojamos skaidrės su visatos vaizdais, jas apžiūrinėdami sužinosite, kuo ypatinga mūsų planeta, taip pat susipažinsite ir su kitomis galaktikomis. Taip pat pakilsite į 32 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę ir pasigėrėsite nuostabia Labanoro girios panorama ir užburiančiais ežerų vaizdais. Ir tai dar ne viskas – turėsite galimybę apžiūrėti lauko esančią ekspoziciją ir muziejaus dailininkės Marijos Kakarienės gėlynus. Ekskursijos metu Jus lydės muziejaus gidai, atsakysiantys į kilusius klausimus bei pateiksiantys daug įdomios informacijos, išryškinančiais mūsų planetos unikalumą, supažindinančiais su tolimesnėmis galaktikomis. 

Pasiūlymo vieta

Kulionių k., Molėtai

Trukmė

1,5 valandos

Pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymas galioja 12 mėnesius nuo dovanos kupono įsigijimo datos, kuri yra nurodyta kuponno apačioje. Dėl kupono pratęsimo sąlygų galite kreiptis čia

Dovana skirta

2 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Paslauga teikiama spalio 1 - balandžio 30 d. (antradieniais-šeštadieniais) ir gegužės 1 - rugsėjo 30 d. (pirmadieniais-sekmadieniais). Ekskursijos vyksta grupelėse, atvykę pavieniai, neregistruoti lankytojai gali būti prijungiami prie jau esamų grupių.

Paslaugos organizatorius

Lietuvos Etnokosmologijos muziejus

Ekskursija po Etnokosmologijos muziejų

Asmenų sk: 2
1,5 valandos
Kulionių k., Molėtai
Pasiūlymas galioja 12 mėn.

Kaina:
11,30 €

Panašūs pasiūlymai