Išsami informacija

Klasikinis viso kūno masažas dažnai vadinamas gydomuoju ne be priežasties. Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis, taip pat sergant vidaus ligų, kvėpavimo sistemos, virškinimo organų, urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų, taip pat įvairių ligų profilaktikai. 

Estetinėje medicinoje, klasikinis masažas taikomas siekiant panaikinti riebalines – baltymines sankaupas.

Sporto medicinoje masažas rekomenduojamas tiek profilaktiškai, tiek po traumų.

Gydomasis masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą, t.y. pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, naikina spazmus, atkuria sąnarių judrumą. Net trumpas masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, didina audinių tonusą ir elastingumą. 

Pasiūlymo vieta

S. Žukausko g. 21, Vilnius

Trukmė

50 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Kontraindikacijos: venų arba arterijų uždegimai, trombozė, varikozinis venų išsiplėtimas, periferinių kraujagyslių aterosklerozė, hipertoninės ir hipotoninės krizės, aukšta temperatūra, ūmus uždegimas, nėštumas, mėnesinių metu, maitinimo metu, esant įvairiai odos, nagų, plaukuotosios dalies grybelinei, infekcinėms ar nežinomos kilmės ligoms, pūlingiems procesams, limfinių liaukų, limfagyslių uždegimams, alergijai, išbėrimams, onkologinėms ligoms, tuberkuliozei, venerinėms ligoms, kraujo arba širdies nepakankamumui, pilvo ertmės organų ligoms.

Paslaugos organizatorius

Gydomasis viso kūno masažas Masažo klinikoje

Asmenų sk: 1
50 minučių
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
49,00 € 25,85 €

Panašūs pasiūlymai