Išsami informacija

Jeigu Jūs nusprendėte įsigyti visureigį, o gal jau įsigijote, bet nežinote, kaip mėgautis jo teikiamais privalumais, arba nežinote, kaip pasiruošti bekelės varžyboms, tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums. Su Jumis jie mielai pasidalins sunkiausiose Lietuvos ir užsienio varžybose sukauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis.   Su šiuo kuponu Jums priklausys:   Teorinė dalis:

• Bendrosios žinios apie visureigių konstrukciją ir skirtumus;• Visureigio „tiuningas“ ir parengimas bekelei;• Visureigio vairavimas ekstremaliomis sąlygomis; • Pažintis su navigacijos būdais ir prietaisais;• Užstrigusio visureigio evakuacijos prietaisai ir jų naudojimas.

Praktinė dalis:

• Vairavimo ir navigacijos pratimai bekelėje, praktiškai iliustruojantys situacijas, išdėstytas teorinėje dalyje.• Sėkmingai atlikus numatytas užduotis įteikiamas sertifikatas.

Pasiūlymo vieta

Vilniaus apylinkės

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Į pamoką galima atvykti ir savo visureigiu. Paslauga teikiama visus metus. Minimalus vairuotojo stažas – 2 metai ir pakankami praktiniai vairavimo įgūdžiai. Įgūdžius vertina instruktorius. Jeigu paaiškėja, kad jų nepakanka – dalyvis gali būti nušalintas nuo vairavimo. Vairuojantis dalyvis privalo paklusti instruktoriaus nurodymams. Kelionėms skirti visureigiai talpina 4 dalyvius ir instruktorių. 95 proc. kelionių vyksta šeštadieniais, 5 proc. – sekmadieniais. Individualios pamokos arba kelionės, kai užsakomas visas visureigis, vyksta visomis savaitės dienomis. Vairavimas vyksta mažai važinėjamais miškų ir laukų keliais. Važiuoti ne keliais draudžia Lietuvos įstatymai. Pramogos dalyvio prašome įvertinti tai, kad visureigio keleiviai ir kiti eismo dalyviai atsidurs padidintos rizikos zonoje. Visureigio vairuotojas privalės pasirašyti pateiktą raštą su atsakomybėmis.