Išsami informacija

 

Jau seniai svajojate išmokti groti fleita, o gal ieškote būdų, kaip originaliai praleisti laisvalaikį? Jeigu taip, siūlome Jums puikią galimybę išmokti groti fortepijonu modernioje GSC studijoje!


Šios fleitos pamokos vyks ne grupėje, o akis į akį su mokytoja, kuri savo mokiniams padės atskleisti fleitos technines galimybes, supažindins su populiariosios muzikos teorija. Instrumentą reikia turėti savo. Jeigu norite jį nusipirkti, tačiau nežinote, kokia fleita Jums labiausiai tiktų, atvykite į GSC studiją ir sulauksite pagalbos ją renkantis. Tegul Jūsų rankomis skamba nuostabios fleitos melodijos!


Studijoje dirbama moderniai – mokymosi procese naudojami kompiuteriai, muzikinės programos, kurios palengvina mokymosi procesą. Taikoma moderni, lanksti metodinė medžiaga, kuri yra labai įdomi, efektyvi ir sutaupo laiko, todėl norimas rezultatas pasiekiamas daug greičiau.

Pasiūlymo vieta

Vivulskio g. 7, Vilnius

Trukmė

4 pamokos po 45 minutės

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Kuponas galioja vienam mėnesiui, keturioms pamokoms (1 individuali pamoka per savaitę). Kuponą turėti su savimi užsiėmimo metu.

Paslaugos organizatorius

Individualios fleitos pamokos Vilniuje

Asmenų sk: 1
4 pamokos po 45 minutės
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
65,00 €