Išsami informacija

Dovanų kuponas Gražiai figūrai puoselėti

DOVANĖLĖ KLIENTAMS! -50% nuolaida vakuuminiam derma masažui, kuris reikalingas po procedūros suaktyvinti limfotakos sistemai.

Verta, nes:• Tai riebalų nusiurbimas be operacijos!• Jokio skausmo ir randų;• Saugu, nes veikia RF bei ultragarso bangomis;• Paveikiamos net tos riebalų sankaupos, kurių neištirpdo jokios dietos ir priemonės;• Rezultatas: sumažėja talijos apimtis, oda tampa elastingesnė ir stangresnė, panaikinamas celiulitas.

Kaip atliekama procedūra?1. Kūno oda patepama specialiu geliu;2. Kūno oda veikiama RF lazeriu, po to kavitaciniu lazeriu.

Ar procedūra tiks Jums?Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo neefektingų dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant kojyčių bei užpakaliuko ar liemens, bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms. Talijos sumažėjimas 2 cm pastebimas jau po pirmosios procedūros!

Procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems vėžiu, cukralige, epilepsija, turintiems dirbtinę širdį bei krūtų silikoninius implantus, maitinančioms ir besilaukiančioms moterims. Kuponas galioja vienai lazerinės RF ir kavitacijos procedūrai talijai. 

Pasiūlymo vieta

K. Ulvydo g. 11, Vilnius

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo. Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų. Užsiregistravus ir neatvykus (taip pat apie neatvykimą nepranešus prieš 24 val.), kuponas laikomas panaudotu ir pretenzijos nebus priimamos.