Išsami informacija

Siūlome Jums galingo, net 3 tonas sveriančio visureigio, apvažiavusio net didįjį Baikalą ir Gobi dykumą, vairavimą. Kelionė prasidės susipažįstant su navigacija ir visureigio vairavimo bekele pagrindais. Atsisėdę prie visureigio vairo, važiuosite intensyviu maršrutu ir pajusite šio „tanko“ galimybes. Šalia sėdintis instruktorius suteiks visą reikalingą informaciją. Kaip tikrose bekelės varžybose, ekipažo dalyviai orientuosis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu ieškodamas kontrolinių punktų patirsite, kodėl kartais pasiklysta net Dakaro profesionalai. Neįtikėtinas kliūtis turėsite įveikti pats! Sėkmingai finišavusiems įteikiami specialūs sertifikatai.
 
Su šiuo kuponu Jums priklausys:

• Visureigis (iki 6 vietų) dalyviams ir instruktoriui (važiuojama iš anksto paruošta trąsa Jums patogiu laiku pagal kelio knygą, su GPS prietaisu ieškoma kontrolinių punktų);
• Tradicinis ritualas;
• Trumpas navigacijos pagal kelio knygą ir GPS kursas;
• Trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
• Nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
• Dalyvio sertifikatas.

Pasiūlymo vieta

Vilniaus apylinkės

Trukmė

4 valandos

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

4 - 6 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Registraciją atlikti www.safari.lt puslapyje. Važiuojama visomis savaitės dienomis susidariusiai grupei patogiu laiku. Reikalinga patogi apranga ir pietų lauknešėlis. Pageidautina į telefoną atsisiųsti kurią nors iš šių programėlių atstumo matavimui: „Rally Computer“, „Trip Computer“ ir pan.

Paslaugos organizatorius

Įsimintinas visureigio vairavimas bekele draugų kompanijai

Asmenų sk: 4 - 6
4 valandos
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
260,00 €