Išsami informacija

Padovanokite galimybę rinktis!

Išsirinkite vieną iš trijų  nuostabių pramogų ir praleiskite savo laisvalaikį kitaip: 

• Išbandyk gatvės surfingą longboard riedlentėmis Palangoje• Išbandyk bodyboarding sportą Baltijos jūroje• Išbandyk čiuožimą slydlente Baltijos jūros pakrante

Aktyvi pramoga - pasivažinėjimas riedlente Longboard Palangoje

Nepamirštama diena Pajūryje su longboard riedlentėmis. "Longboard " riedlentė - yra universali, ilgiems ir trumpiems atstumams, puikiai tinka pasivažinėjimui gatvėmis. Pramogos  metu galėsite išmokti pagrindinius manevrus, kurių pagalbą surasite vieną iš savo važinėjimo stilių: cruising, carving, downhill, freestyle ar free ride.

Bodyboarding pramoga - Baltijos jūroje

Bodyboarding pramoga skirta pradedantiesiems banglenčių sporte. Tai puiki mankšta, kuri panaikins stresą, išvalys Jūsų sielą ir tiks visiems mylintiems vandenį. Jūsų lauks:• Instruktažas;• 1 val. trukmės bangų gaudymas jūroje;• Taip pat hidrokostiumas;• Bodyboard'as;• Ląstai;• Saugos lynas;• Gelbėjimosi liemenė.

Skimboarding  arba  čiuožimas slydlente  - Baltijos jūroje

Slydlenčių sportas (angl. skimboarding) – ekstremalus vandens sportas, banglenčių sporto atmaina. Skirtingai nuo banglenčių, slydlentės yra mažesnės ir neturi pelekų. Slydlentininkai siekia pagauti lūžtančią bangą ir nuslysti kuo tolesnį atstumą išlaikydami pusiausvyrą. Skirtingai nuo kitų vandens sporto šakų – slydlenčių sporte veiksmas vysta palei pakrantę.

Nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus, atvykusieji galės mokytis ir tobulinti savo įgūdžius su „Sea Paradise“ instruktoriais. Atvykusiesiems bus suteiktas hidrokostiumas, slydlentė ir instruktoriaus paslaugos.

Pramogos iš SEA PARADISE SURF SPORTS CENTER. Tai pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS Internetional. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių.

Pasiūlymo vieta

Orientacinis adresas: Užkanavės g. 37, Palanga (paplūdimys)

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija. Pramogoje gali dalyvauti plaukti mokantys asmenys nuo 7 metų. Nerekomenduojame sergantiems epilepsija, astma ir širdies sutrikimais

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Sezoniškumas: gegužė-spalis. Plaukiama kasdien esant palankioms oro sąlygoms (bangoms), o Longboard'ui - reikalingos sausos oro sąlygos. Apranga: Patogi apranga pasivažinėjimui, o aktyvioms vandens pramogoms maudymosi kostiumėlis / glaudės, šlepetės, rankšluostis.

Panašūs pasiūlymai