Išsami informacija

Jūsų laukia įspūdinga kelionė galingu, net 3 tonas sveriančiu visureigiu, apvažiavusiu didįjį Baikalą ir įveikusiu Gobi dykumą. 4 val. trukmės pramogoje Jūsų laukia adrenalinas ir tikrieji nuotykiai paliksiantys įspūdžių dar ilgam!

 Dovana Kelionė bekele Off road visureigiu

Kelionė prasidės susipažįstant su navigacija ir visureigio vairavimo bekele pagrindais. Patogiai įsitaisę važiuosite intensyviu maršrutu ir, jeigu norėsite, galėsite užsiimti navigacija. Kartu sėdintis instruktorius suteiks visą reikalingą informaciją. Kaip tikrose bekelės varžybose, ekipažo dalyviams reikės orientuotis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu ieškodamas kontrolinių punktų suprasite, kodėl kartais pasiklysta net Dakaro profesionalai. Sėkmingai finišavusiems įteikiami specialūs sertifikatai.

  • Viena vieta 4 valandų kelionėje bekele, Vilniaus apylinkėse, važiuojant pagal kelio knygą ir ieškant kontrolinių punktų;
  • Tradicinis ritualas;
  • Trumpas navigacijos pagal kelio knygą ir GPS kursas;0
  • Trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
  • Nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
  • Dalyvio sertifikatas

Informacija turintiems dovanų kuponą.

Paslauga teikiama visus metus. 

Reikalinga patogi apranga ir pietų lauknešėlis. Pageidautina į telefoną atsisiųsti kurią nors iš šių programėlių atstumo matavimui: „Rally Computer“, „Trip Computer“ ir pan. Minimalus vairuotojo stažas – 2 metai ir pakankami praktiniai vairavimo įgūdžiai. Įgūdžius vertina instruktorius. Jeigu paaiškėja, kad jų nepakanka – dalyvis gali būti nušalintas nuo vairavimo. Vairuojantis dalyvis privalo paklusti instruktoriaus nurodymams.

Kelionėms skirti visureigiai talpina 4 dalyvius ir instruktorių. 95 proc. kelionių vyksta šeštadieniais, 5 proc. – sekmadieniais. Individualios pamokos arba kelionės, kai užsakomas visas visureigis, vyksta visomis savaitės dienomis. Vairavimas vyksta mažai važinėjamais miškų ir laukų keliais. Važiuoti ne keliais draudžia Lietuvos įstatymai. Pramogos dalyvio prašome įvertinti tai, kad visureigio keleiviai ir kiti eismo dalyviai atsidurs padidintos rizikos zonoje. Visureigio vairuotojas privalės pasirašyti pateiktą raštą su atsakomybėmis..

Pasiūlymo vieta

Vilniaus apylinkės

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija Važiuojama visomis savaitės dienomis, kai susirenka bent 6 dalyviai (10 arba 14 val.), kelionės išvakarėse puslapyje patikrinti, ar susirinko grupė.

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Minimalus vairuotojo stažas – 2 metai ir pakankami praktiniai vairavimo įgūdžiai. Įgūdžius vertina instruktorius.