Išsami informacija

  • Masažas skirtas brandžioms moterims, norinčioms puoselėti grožį!
  • Veido masažas atapalaiduoja įtemptus raumenis ir tonizuoja susilpnėjusius
  • Ilgalaikio masažo nauda: sutvirtinama veido forma, sumažinamas raukšlių gylis, gerėja kraujotaka ir limfos nutekėjimas
  • Stangrėja oda ir pasitempia, lėteja senėjimo procesai

Veido masažas, dekoltė masažas – oda tampa minkštesnė, švelnesnė, žymiai elastingesnė, stangresnė, sudrėkinta ir pamaitinta, o veidas tarsi spinduliuoja.

Veido ir dekoltė masažas brandžiai odai

Naudodamiesi veido, kaklo ir dekoltė masažu, galite atpalaiduoti įtemptus raumenis ir tonizuoti susilpnėjusius. Masažas padeda sutvirtinti veido formą, sumažinti raukšlių gylį, lyginti smulkias raukšlelės. Be to, masažo metu gerėja kraujotaka, limfos nutekėjimas, dėl ko odos ląstelės gauna daugiau maistinių medžiagų ir deguonies, be to, skatinama papildoma kolageno ir elastino gamyba. Tuo pačiu atsigauna odos atspalvis, mažėja paburkimas, oda sustangrėja bei pasitempia, lėtėja ir jos senėjimo procesai, geriau pasisavinamos naudojamų kosmetinių priemonių veikliosios medžiagos, dingsta nuovargio ženklai. 

Pasiūlymo vieta

Gytarių g. 24, Šiauliai

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija. Neatvykus į procedūrą, ar neatšaukus registracijos 24 val. iki paslaugos teikimo pradžios laikoma, kad paslauga suteikta ir kuponas yra panaudotas.

Paslaugos organizatorius