Išsami informacija

Nesate šaudę iš tikro ginklo? Manote, kad į skriejančius taikinius neįmanoma pataikyti? Kviečiame Jus atvykti į ShootingClub.lt šaudyklą, kur Jūsų lauks profesionalūs instruktoriai ir viskas, kas skirta pramoginiam šaudymui. Šaudymas vyks didžiausioje atviro tipo šaudykloje Lietuvoje! Šaudymui naudojami lygiavamzdžiai profesionalūs sportiniai ginklai, o taikiniai parenkami nesudėtingi, instruktoriai paaiškina taikymosi subtilybes, todėl naudotis ginklu išmokomi net niekada jo rankose nelaikę žmonės. Ši pramoga ypač patraukli įspūdingu šūvio rezultatu – dužęs į šipulius taikinys nepalieka abejingų. O ar žinote, kas iš Jūsų taikliausias? Mes išaiškinsime, o gera nuotaika ir azartas – garantuoti!

Su šiuo kuponu Jums priklausys:
• Profesionalių sportinių ginklų nuoma;
• Saugaus šaudymo priemonių nuoma;
• Apmokymai su profesionaliu instruktoriumi;
• 100 šūvių;
• 100 skirtingai skriejančių taikinių;
• Mini varžybų pravedimas.

Šis pasiūlymas puikiai tiks draugų kompanijai (darbo kolektyvui, bernvakariui, mergvakariui ar kitai Jūsų šventei), kuriai patinka azartas ir kuri nori išmokti šaudyti judančius taikinius, pasivaržyti, ieško originalių laisvalaikio praleidimo būdų.

Pasiūlymo vieta

Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių r.

Trukmė

1-1,5 valanda

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

3 - 6 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Aprangą rekomenduojame rinktis pagal oro sąlygas. Paslauga neteikiama esant prastoms oro sąlygoms. Pramogos dalyviai privalo būti 16 metų. Paslauga teikiama savaitgaliais, o vasaros metu ir vidurio savaitės dienomis, pagal iš anksto suderintą laiką.

Paslaugos organizatorius

Lėkštelių šaudymas ShootingClub.lt šaudykloje 3-6 asmenų grupei

Asmenų sk: 3 - 6
1-1,5 valanda
Kėdainių r.
Galioja 12 mėn.

Kaina:
140,00 € 124,60 €