Tam, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, mes garantuojame:


Kainos garantija


Mums malonu pranešti, kad čia nerasite paslaugų, už kurias reikės sumokėti daugiau, negu pas paslaugos teikėją. Užtikriname, kad pramogų ir paslaugų kainos yra lygiai tokios pačios arba net mažesnės!


Saugaus pirkimo garantija


Duomenų saugumas rūpi kiekvienam, besinaudojančiam internetinės prekybos paslaugomis. DovanuManija.lt Jus užtikrina, kad internetinėje parduotuvėje Jūs apsipirksite saugiai, greitai ir patogiai, o Jūsų asmens duomenims neiškils joks pavojus. Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina Jūsų užsakymo įvykdymui. Jeigu už elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs mokate banko internetinės bankininkystės sistemoje, tuomet saugumą užtikrina banko serveris, kuriame vedate į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs.


Privalote žinoti, kad: DovanuManija.lt elektroninės parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Visa informacija apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus ir t. t. yra skelbiama mūsų elektroninėje parduotuvėje www.dovanumanija.ltJūsų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina užtikrinant sklandžią prekybą. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti arba ištrinti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekę, Jums reikės pateikti savo duomenis, kurie bus naudojami aukščiau įvardintais tikslais.


Pristatymo garantija


Mes garantuojame, kad visas dovanas, už kurias sumokėjote pinigus, gausite per pasirinkto pristatymo būdo numatytą laiką. Jeigu kuponą užsisakėte kaip E-dovaną, tačiau jo vis dar negavote, tuomet susisiekite su mūsų darbuotojais tel. 8 670 10005 arba el. paštu [email protected]


Dovanos pakeitimo ir grąžinimo garantija


Persigalvojote ir norėtumėte kitokios dovanos? Jums nepatiko gauta pramoga ir mieliau rinktumėtės ką nors įdomesnio? Per 14 dienų nuo pirkimo dienos ją galite pasikeisti į bet kurią kitą dovaną, siūlomą mūsų internetinėje svetainėje. Jeigu išsirinksite brangesnę dovaną – beliks padengti kainos skirtumą. Taip pat Jūs galite atgauti pinigus už įsigytą dovanų kuponą. Pinigų grąžinimo terminas – 28 kalendorinės dienos. Pinigai grąžinami gavus raštišką pirkėjo pageidavimą. Jeigu už įsigytą dovaną buvo mokėta per el. bankininkystę ar pavedimu, grąžinimas vykdomas TIK į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už pirkinį. Dėl detalesnės informacijos apie dovanos pakeitimą ir grąžinimą susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu 8 670 10005.