Išsami informacija

EGO SPA, sukurtas išskirtinai SUAUGUSIŲJŲ poilsiui!

Apie viešbutį:

Vienintelis suaugusiųjų poilsiui skirtas viešbutis su išskirtinio grožio SPA centru.  Atsiribokite nuo išorinio pasaulio ir atgaukite jėgas viešbutyje „EGO SPA“. Čia galėsite skirti poilsį II aukšte esančiame SPA centre, kur jūsų EGO patenkins išskirtinių procedūrų bei ritualų pasiūla su aukščiausio lygio meistrais. O netikėtu laimės pojūčiu, kurį pirmiausia patiriate akimis, o vėliau paragavę pasirūpins restorano komanda. EGO SPA pasirūpins jūsų poilsiu!

Su šiuo pasiūlymų Jūsų lauks:

  • EGO SPA procedūra duetams (2 asm.) Tai jaukus SPA ritualas dviems, skirtas tiek įsimylėjeliams, tiek bičiulystę puoselėjantiems duetams, kaip JAI ir JAM, JAI ir JAI ar JAM ir JAM, norintiems padovanoti džiaugsmingą palaimos akimirką brangiam žmogui! Ritualo metu jūsų kojas apgaubs aromaterapinių kvapų šiluma, kūno gaivinantis šveitimas ir masažo terapija jus nuneš į neišdildomų pojūčių oeazę.

  • Nakvynė pagerintame dviviečiame kambaryje (2 asm.)

  • Pusryčiai (2 asm.)

  • Vieta automobilių stovėjimo aikštelėje

  • Bevielis internetas

SVARBU:Atvykimas galimas TIK darbo dienomis. Atvykimas nuo 15 val. Išvykimas iki 12 val.Birštono kurorto mokestis (2 Eur/asm.) į kainą neįskaičiuotas. Galimybė pasinaudoti dviračių nuoma (teirautis viešbučio registratūroje)

Jei rezervacija atšaukiama likus mažiau nei 72 val. iki atvykimo, kuponas laikomas panaudotu. Galimybės atvykti su vaikais nėra. Baseinų bei pirčių paslaugos teikiamos šalia esančiame „Vytautas Mineral SPA“.

Pasiūlymo vieta

Karalienės Barboros al. 2, Birštonas

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija, Jei rezervacija atšaukiama likus mažiau nei 72 val. iki atvykimo, kuponas laikomas panaudotu. Viešbutis "EGO SPA" priimama tik suaugusius svečius (nuo 18 m.) Viešbutyje gyvūnai nepriimami, galimybės atvykti su vaikais nėra.

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Pasiūlymas galioja iki 2022-08-31 Į kainą neįskaičiuotas Birštono kurorto mokestis (2 eurai asmeniui). Atvykimas – nuo 15 val., išvykimas – iki 12 val. Pastaba: *procedūros, mankštos ir baseinų bei pirčių paslaugos teikiamos šalia esančiame „Vytautas mineral SPA“.