Išsami informacija

Padovanokite 60 minučių trukmės skrydį lėktuvu ir susipažinkite su Lietuva pro lėktuvo langą! 

Pasiilgote nuostabių vaizdų, adrenalino ir puikiai praleisto laiko? Rinkitės galimybę pažvelgti į Lietuvos istorijos pradžią iš paukščio skrydžio, o sugrįžtant į gražiąją Trakų pilį Ilgam paliksiantys įspūdžiai skrydis tarp Lietuvos istorinių sostinių, Neries upės regioninis parkas,  Trakų apylinkes iš aukštai. Pamatysite romantišką kraštovaizdį – daugybę ežerų, salelių ir pusiasalių. O sugrįžtant prasikrisite virš  Galvės ežero su nuostabiąja Trakų pilimi ir Užutrakio dvaru.

 

Dovanų kuponas: Nepakartojamas skrydis iki Kernavės.  Pakilkite į paukščio skrydį iš Paluknių oro uosto. Skriedami link Trakų pilies pamatysite kiek daug ežerų telkšo aplink Trakus,koks įspūdings Neries regioninis parkas bei unikalus Lietuvos kampelis - Kernavė. Kernavės piliakalniai įtraukti į UNESCO saugojamų vietovių sąrašą. 

Pasirinkite:

  • skrydis vienam asmeniui - 80 Eur
  • Skrydis trim asmenims - 220 Eur

Pasiūlymo vieta

Paluknio aerodromas Nuokalnės g. 22, Paežerėlių k., Trakų r. (Kelias į Druskininkus, 35-tas kilometras)

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija. Skrydžiai vykdomi ištisus metus esant tinkamoms oro sąlygoms. Esant netinkamoms skrydžiui sąlygoms, pramoga gali būti nukelta.

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Pilotas pasilieka teisę neskraidinti keleivių, apsvaigusių nuo alkoholio ar kt. psichotropinių medžiagų. Svarbu: jeigu Jūs turite sveikatos sutrikimų ar laukiatės, geriausia dėl skrydžio iš anksto pasitarti su gydytoju. Bet kuriuo atveju apie savo sveikatos sutrikimus ar nėštumą Jūs privalote informuoti pilotą. Kartu skris dar du keleiviai.

Panašūs pasiūlymai