Išsami informacija

Padovanokite 20 ar 30 minučių trukmės skrydį lėktuvu ir susipažinkite su Lietuva pro lėktuvo langą! 

Pasiilgote nuostabių vaizdų, adrenalino ir puikiai praleisto laiko? Rinkitės galimybę pažvelgti į Lietuvos perlą – Trakų pilį – iš aukštai! Tai puiki proga pažvelgti į Trakų apylinkes iš aukštai. Pamatysite romantišką kraštovaizdį – daugybę ežerų, salelių ir pusiasalių. O kur dar įstabusis Galvės ežeras su nuostabiąja Trakų pilimi ir Užutrakio dvaru.

Skrydis virš Trakų pilies gali tapti puikia dovana Jūsų draugui ar kitam artimam žmogui, kuris jau seniai svajoja pamatyti Lietuvos grožį iš aukštybių! 

Dovanų kuponas: Nepakartojamas skrydis virš Trakų pilies. Pakilkite į paukščio skrydį ir Paluknių oro uosto. Skriedami link Trakų pilies pamatysite kiek daug ežerų telkšo aplink Trakus, koks gražus ir įspūdingas Lietuvos kraštovaizdis visais metų laikais. 

Pasiūlymo vieta

Paluknio aerodromas Nuokalnės g. 22, Paežerėlių k., Trakų r. (Kelias į Druskininkus, 35-tas kilometras)

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Skrydžiai vykdomi ištisus metus esant tinkamoms oro sąlygoms. Esant netinkamoms skrydžiui sąlygoms, pramoga gali būti nukelta. Pilotas pasilieka teisę neskraidinti keleivių, apsvaigusių nuo alkoholio ar kt. psichotropinių medžiagų. Svarbu: jeigu Jūs turite sveikatos sutrikimų ar laukiatės, geriausia dėl skrydžio iš anksto pasitarti su gydytoju. Bet kuriuo atveju apie savo sveikatos sutrikimus ar nėštumą Jūs privalote informuoti pilotą. Kartu skris dar du keleiviai.

Panašūs pasiūlymai