Išsami informacija

Dovanokite pažintį su povandeniniu pasauliu Alaušo ežere

Pažintinis nėrimas – tai galimybė atrasti povandeninį pasaulį, kuria gali pasinaudoti bet kuris sveikas žmogus. Galbūt atlikę pažintinį panėrimą jūs atrasite naują pomėgį, kuris suteiks nepakartojamus pojūčius.

Prieš nėrimą išdėstomi nardymo pagrindai, suteikiamas trumpas instruktažas (apie 20 min.). Prižiūrimas instruktoriaus naujokas atlieka keletą pratimų vandenyje, o tada atliekamas apie 45 minutes trunkantis nėrimas.

Jo metu instruktorius padės jums jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys jūsų įrangą, tad jums nereikės daryti nieko sudėtingo, tik plaukti, žvalgytis aplinkui ir grožėtis povandeniniu pasauliu.

Pažintinį nėrimą galima dovanoti draugams ir giminėms įvairiomis progomis. Į nėrimo kainą įskaičiuota įrangos nuoma, todėl atskirai nieko nuomotis nereikės.

Pasiūlymo vieta

Alaušo ežeras, Utenos r.

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija.

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Registracija www.nardymoakademija.lt. Į nardymo kainą įskaičiuota įrangos nuoma. Nardymai galimi Alaušo (Utenos r.), Platelių (Plungės r.) ežeruose, tačiau vyksta tik susidarius grupėms ir tik pramogos organizatoriaus nustatytomis datomis.