Išsami informacija

Pažintinis nėrimas su fotosesija Alaušo arba Platelių ežeruose

Pažintinis nėrimas – tai galimybė atrasti povandeninį pasaulį, kuria gali pasinaudoti bet kuris sveikas žmogus. Galbūt atlikę pažintinį panėrimą Jūs atrasite naują pomėgį, kuris suteiks  nepakartojamų pojūčių.

Prieš nėrimą išdėstomi nardymo pagrindai, suteikiamas trumpas instruktažas (apie 20 min.). Prižiūrimas instruktoriaus naujokas atlieka keletą pratimų vandenyje, o tada atliekamas apie 45 minutes trunkantis nėrimas.

Jo metu instruktorius padės jums jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys jūsų įrangą, tad jums nereikės daryti nieko sudėtingo: tereikės tik plaukti, žvalgytis aplink, grožėtis povandeniniu pasauliu ir plačiai šypsotis į fotoaparato objektyvą – Jūsų akimirkos bus įamžintos skaitmeninėse fotonuotraukose.

Pažintinį nėrimą su mini povandenine fotosesija galima dovanoti draugams ir giminėms įvairiomis progomis.

Pažintinis nėrimas vyksta susidarius grupei Alaušo arba Platelių ežeruose. 

Pasiūlymo vieta

Plateliai, Plungės r. Alaušo ežeras Utenos r.

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija. Rezervaciją galima atšaukti ne vėliau kaip prieš 24 val. iki atvykimo, kitu atveju kuponas laikomas panaudotu

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Registracija www.nardymoakademija.lt. Į nardymo kainą įskaičiuota įrangos nuoma. Nardymai galimi Alaušo (Utenos r.), Platelių (Plungės r.) ežeruose, tačiau vyksta tik susidarius grupėms ir tik pramogos organizatoriaus nustatytomis datomis.