Išsami informacija

Nauja pramoga vaikams „Pimpačkiukų mūšis“, tai aktyvus komandinis žaidimas, kuriame vaikų kompanija apginkluojama vaikiškais šautuvėliais, pritaikytais šaudyti vieniems į kitus. Specialūs minkšti kamuoliukai, kuriais šaudoma, neleidžia susižeisti ir patirti traumų, šaudymas vieniems į kitus yra saugus ir be galo linksmas užsiėmimas.

Specialioje salėje, paverstoje kovai skirtu labirintu, dvi komandos kovoja viena prieš kitą, stengdamosi „nušauti“ arba susprogdinti „granatomis“ kuo daugiau priešininkų bei įvykdyti kitas užduotis, už kurias skiriami taškai. Varžomasi keletą kėlinių, kol pasibaigus laikui, daugiausia taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja.

Jūs gausite specialius šautuvėlius aprūpintus saugiais „šoviniais“. Patyrę instruktoriai išmokys naudotis šia įranga, paaiškins kaip šaudyti ir pataikyti ten, kur norite. Tik nuo Jūsų priklausys, ar tapsite vakaro herojumi, ir kiek priešininkų „kris“ nuo taiklių Jūsų šūvių.

Atsineškite gerą nuotaiką, kovingumą ir pergalės troškimą, o visa kita palikite mums!

Pasiūlymo vieta

Liepsnos g. 3, Vilnius

Trukmė

1 valanda

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

2 - 20 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Norint dalyvauti šiame žaidime, būtina judesių nevaržanti apranga ir sportinė avalynė. Minimalus žaidėjų amžius – nuo 5 iki 12 metų. Yra galimybė atsinešti užkandžius ir gėrimus.

Paslaugos organizatorius

Pimpačkiukų mūšis vaikams

Asmenų sk: 2 - 20
1 valanda
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
60,00 €