Pirkimo gidas

1. Prekių krepšelio suformavimas


DovanuManija.lt komanda Jums siūlo pasijusti kaip tikroje parduotuvėje ir susikurti virtualų pirkinių krepšelį. Tai galite padaryti pasirinkę norimą dovaną/-as: naršykite po prekių grupes, rūšiuokite paslaugas pagal šventes, adresatą, kainą. Jums padės ir mūsų konsultantai.


Norėdami įsigyti dovaną spauskite mygtuką Į KREPŠELĮ. Jeigu planuojate pirkti tik vieną dovaną, atsidariusioje lentelėje dar kartą pasirinkite Į KREPŠELĮ. Jeigu norite rinktis daugiau dovanų, spauskite RINKTIS DAR.


Kai pasirinksite visas pageidaujamas dovanas viršuje spauskite MANO KREPŠELIS ir PIRKTI. Būsite nukreipti į Jūsų suformuotą virtualų pirkinių krepšelį.


2. Krepšelio patvirtinimas


Atsidariusiame puslapyje dar kartą peržiūrėkite visą su perkamomis dovanomis susijusią informaciją. Čia galite pasirinkti kuponų skaičių, pašalinti nereikalingus kuponus iš krepšelio arba pritaikyti nuolaidos kodą, jeigu tokį turite. Apie galiojančius nuolaidų kodus teiraukitės mūsų konsultantų. Suvedus galiojantį nuolaidos kodą spauskite TAIKYTI.


Jeigu esate patenkintas suformuotu prekių krepšeliu, spauskite PIRKTI.


3. Autorizacija


Kitas žingsnis – mokėtojo informacijos pildymas. Užsakymą galite atlikti kaip svečias arba kaip registruotas vartotojas. Jeigu jau esate prisiregistravęs, Jums beliks PRISIJUNGTI. Jeigu registruotis nepageidaujate, užsakymą atlikite kaip svečias. Privalote užpildyti visus rožine žvaigždute pažymėtus laukus. 


3. Atvirutės dizainas ir sveikinimas


Jūs turite puikią galimybę patys iš siūlomo katalogo pasirinkti prie dovanos pridedamą atviruką ir sveikinimo tekstą. Visos dovanos (išskyrus e-dovaną) gražiai supakuojamos, todėl tuo rūpintis Jums nereikės.


4. Apmokėjimas


Pasirinkę norimą dovaną, suvedę savo arba dovanos gavėjo duomenis ir pasirinkę dovanos kupono pristatymo būdą turite atlikti paslaugos apmokėjimą. Atsiskaityti už www.dovanumanija.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galite Jums priimtiniausiu ir patogiausiu būdu:  


Apmokėjimas E-bankininkyste. Atsiskaityti už dovanų kuponus galite naudodamiesi savo elektroninės bankininkystės paskyra. Mokėti galite iš visų Lietuvoje esančių bankų sąskaitų.

 

Apmokėjimas pavedimu. Jums bus automatiškai sugeneruota sąskaita, kurioje rasite visą reikiamą informaciją, kaip sėkmingai atlikti pinigų pervedimą. 


Apmokėjimas per PayPal. Jeigu gyvenate užsienyje ir norite pradžiuginti staigmena Lietuvoje likusius draugus, galite rinktis apmokėjimą PAYPAL sistema internetu. Užsakymo metu pasirinkite Apmokėti PAYPAL“ ir Jus nukreips į PAYPAL apmokėjimo langą. Apmokėjimas trunka vos keletą minučių.


Apmokėjimas grynaisiais mūsų biure. Savanorių pr. 178A, Vilniuje, Jūs už internetu užsakytas prekes galėsite atsiskaityti grynais ir dovaną gauti jau supakuotą. Nekantriai Jūsų lauksime!


Apmokėjimas per kurjerį. Jeigu pramogų kuponą užsisakysite su pristatymu į namus, apmokėti grynais galėsite pasirinkti tiesiai kurjeriui į rankas.


5. Žingsnis: dovanos pristatymas

 

Mes Jums siūlome itin patogius ir lanksčius dovanų kuponų pristatymo būdus. Dovaną į bet kurį Lietuvos kampelį galime pristatyti ne tik Jums, bet ir tam, ką norite ja nustebinti!


Dovanų kupono pristatymo būdai Vilniuje:

Pristatymas kitą darbo dieną, kai užsakymas patvirtinamas iki 12:00 val. – 2,9 Eur;

Dovaną NEMOKAMAI atsiimti galite www.dovanumanija.lt biure, Savanorių pr. 178A, 7 aukštas;

E-dovana – NEMOKAMAS kupono pristatymas į Jūsų nurodytą el. paštą per 2-5 minutes;

Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą – 2,71 Eur (1-2 d. d.).

 

Dovanų kuponų pristatymas į kitus miestus:

Pristatymas per 1 darbo dieną, kai užsakymas patvirtinamas iki 12:00 val. – 2,9 Eur;

E-dovana – NEMOKAMAS kupono pristatymas į Jūsų nurodytą el. paštą per 2-5 minutes;

Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą – 2,71 Eur (1-2 d. d.).


Prekės atsiėmimas Omniva paštomatuose

Norėdami gauti prekes Jums patogiu metu savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato bet kuriuo paros metu.

 

Siuntos atsiėmimas

Norint atsiimti siuntą Jums reikės: pasirinkti kalbą, paspausti „Atsiimti siuntą“ ir įvesti žinute ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą jos atsidarys ir siunta bus Jūsų rankose!

 

Siuntos sekimas internete

Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siuntos, jų tiesioginį kelią galėsite stebėti svetainėje www.omniva.lt. Savo siuntos numerį galite sužinoti paskambinę tel. 8 670 10005 arba parašę el. paštu [email protected]

 

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą būsite informuoti telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta bus grąžinama į UAB „Dovanų Manija“. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

 

Jeigu iškilo klausimų arba Jūsų dovana vėluoja, informuokite mus tel. 8 670 10005 arba el. paštu [email protected]


6 žingsnis. Kaip atrodys Jūsų dovana?