Išsami informacija

Norite pailsėti Palangoje ir paskanauti gurmaniškų patiekalų? Išskirtinis pasiūlymas Jums!

Siūlome poilsį viešbutyje „Info hotel“ ir prabangią vakarienę specializuotame žuvies restorane „Žuvinė“.

Viešbutyje įrengti modernūs, elegantiški ir jaukūs dviviečiai bei dviviečiai ekstra kambariai. Kiekviename kambaryje yra mini šaldytuvas, šildomos vonios grindys, seifai, individualiai reguliuojama šildymo sistema, palydovinė televizija bei nemokama interneto prieiga. Viešbutyje taip pat įrengtas „Loby“ baras bei teikiami kontinentiniai pusryčiai, yra saugi automobilių stovėjimo aikštelė.

Profesionalūs viešbučio darbuotojai nuo pat pirmos viešnagės dienos apgaubs Jus dėmesiu bei suteiks visą reikalingą informaciją, kad poilsis Palangoje Jums būtų ne tik prasmingas, bet ir neteiktų rūpesčių.

Vakarieniauti kviečiame į Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį vienintelį Palangoje specializuotą žuvies restoraną „Žuvinė“, kurio vardas daugeliui gurmanų ir užsienio svečių asocijuojasi su geru skoniu, estetika ir profesionaliu aptarnavimu. Jie žino, kad kiekvieną sezoną ras kažką naujo, itin kokybiško ir subtilaus. Jums siūlomi nepakartojami patiekalai, jauki atmosfera ir puikios akimirkos skanaujant profesionalaus virtuvės šefo sukurtus žuvies stebuklus.

Pasiūlymą sudaro 1 nakvynė viešbutyje „Info hotel“ su pusryčiais ir vakarienė restorane „Žuvinė“.

Dovanų kuponas gali tapti puikia staigmena Jūsų antrajai pusei, artimiesiems ir draugams. Dovanokite nepakartojamus įspūdžius!

Pasiūlymo vieta

Kretingos g. 52, Palanga

Trukmė

1 nakvynė

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

2 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Paslauga neteikiama sezono metu: birželio-rugpjūčio mėnesiais, per Naujuosius metus ir Stintų šventę. Atvykimas nuo 14, išvykimas iki 12 val.

Paslaugos organizatorius

Romantiškas poilsis viešbutyje „Info Hotel“ ir vakarienė restorane „Žuvinė“ Palangoje

Asmenų sk: 2
1 nakvynė
Palanga
Galioja 12 mėn.

Kaina:
85,00 €