Išsami informacija

Siūlome Jums atpalaiduojantį 3 dienų poilsį Druskininkuose, viešbutyje „Goda“.

Su šiuo kuponu Jūsų lauks:
• 2 nakvynės jaukiame, erdviame dviviečiame kambaryje;
• Sotūs ir gausūs pusryčiai bei aromatinga kava;
• Dviejų patiekalų romantiška vakarienė;
• Pasirinktinai: atpalaiduojantis kūno masažas, klasikinis kūno masažas, kūno masažas su medumi, hemolimfodrenažinis kūno masažas (1 kartas, 60 min.);
• 2 apsilankymai SPA komplekse (sauna, garinė pirtis, hidromasažinė vonia po atviru dangumi) ryte (8:00-11:00 val.) arba vakare (18:00-21:00 val.) po 1 valandą;
• Vaistažolių arbata;
• Chalatai kambaryje;
• Bevielis internetas;
• Vieta automobilių stovėjimo aikštelėje;
• Vėlyvas išvykimas (priklauso nuo viešbučio užimtumo, tartis atvykus į viešbutį).

Viešbutyje „GODA“ yra įrengtos dvi terasos:
Vaistažolių terasa, kurioje auginamos mėtos, čiobreliai, raudonėliai, rozmarinai ir kitos žolelės, kurios yra patiekiamos svečiams. Šioje terasoje vyksta arbatos ceremonijos ir degustacijos. Terasoje svečiai mėgsta ramiai praleisti laiką, pasimėgauti miško panorama.

Viešbučio SPA zona, įrengta viršutiniame viešbučio aukšte – palėpėje. SPA zona yra sujungta su mūsų antrąja terasa, kuroje galima atsipalaiduoti hidromasažiniame baseine ar gultuose, pradėti dieną mankšta su treniruokliais.

Viešbutyje „GODA“ siekiama svečius lepinti tik natūraliais preparatais: vaistažolėmis, prieskoninėmis žolelėmis ar jų ekstraktais. Specialiai viešbučiui vaistažoles tiekia 85 metų žolininkė Aldona, gyvenanti Viktarinos kaime, savo ekologiniame ūkyje, vaistažoles renkanti jau virš 20 metų. Žolelės yra randamos miškuose, 4 km spinduliu nuo pagrindinių kelių. Kiekviena žolelė turi būti nuskinta tik tam tikrą mėnesio dieną, kad išsaugotų visas naudingas savybes. Žolelės džiovinamos natūraliu būdu – atviroje pievoje pastatytose džiovyklose, su vėjo pagalba.

Pasiūlymo vieta

Veisiejų g. 27, Druskininkai

Trukmė

2 nakvynės

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

2 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Vaikai iki 4 metų apgyvendinami nemokamai. 4-14 metų vaikams nakvynė su pusryčiais ir SPA kompleksu – 17 Eur, vyresniems – 23 Eur. Svečiai laukiami nuo 14 val., išvykimas iki 12 val. Galioja visomis dienomis išskyrus 06-30 iki 09-01, 12-26 iki 01-06.

Paslaugos organizatorius

Romantiška 3 dienų atgaiva viešbutyje „Goda“

Asmenų sk: 2
2 nakvynės
Druskininkai
Galioja 12 mėn.

Kaina:
205,00 €

Panašūs pasiūlymai