Išsami informacija

Pažvelkite į naktinį dangų iš arčiau ir pasimėgaukite užplūdusiais jausmais dviese. Naktinis žvaigždių stebėjimas Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje – nuostabi pramoga visiems romantikams, besižavintiems tolimaja visata ir norintiems pamatyti iš arti tai, kas sužavi ir priverčia pasijusti ypatingai. Stebėdami žvaigždes dviese išgyvensite pačias romantiškiausias akimirkas savo gyvenime! Tai ne tik puikus pasiūlymas įsimintinam pasimatymui ar puikiai šventei, bet ir piršlyboms ar kitam jausmingam įvykiui.

Stebėjimus per teleskopą pradėsite 1,5 val. po saulėlydžio, apie naktinio dangaus objektus (mėnulį, planetas, žvaigždes ir jų poras, spiečius, ūkus ir galaktikas) papasakos gidas.

Pasiūlymo vieta

Kulionių k., Molėtai

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Paslauga teikiama ištisus metus (pirmadieniais – šeštadieniais). Žvaigždžių stebėjimas vyksta tik esant giedram dangui, būtina registruotis iš anksto tel. 8-615-20688 arba internetinėje svetainėje www.etnokosmomuziejus.lt. Svarbu: registruojantis asmuo privalo informuoti, kad jo dovanų kuponas yra „Romantiškas žvaigždžių stebėjimas", palikti savo tikslų telefono numerį, nes jei orų prognozės rodys, kad dangus naktį bus debesuotas - ekskursija yra atšaukiama. Ekskursija vyksta tik giedromis naktimis. Naktinė programa vyksta dideliame aukštyje, atviroje patalpoje, todėl rekomenduojama šilčiau apsirengti. Programos metu būsite tik dviese.