Išsami informacija

Šiltasis sezonas jau atėjo, o apsirengti neturite kuo? Norite išsiskirti iš minios? Svajojate pasisiūti stilingą drabužį, tinkantį būtent Jums? Įgyvendinkite savo kūrybinius sumanymus IGSI... studijoje – siuvimo, modeliavimo ir dizaino kursuose! Jauki studija Užupyje, kūrybiška atmosfera, puikios mokytojos, nedidelės kainos ir labai lankstus užsiėmimų grafikas – nepraeikite pro šalį ir užsukite, čia draugiškai priimami tiek pradedantieji, tiek pažengusieji.

Kursų metu Jūs mokysitės visų svarbiausių šios srities dalykų: konstruoti, modeliuoti ir siūti įvarius drabužius. Turėsite galimybę patys rinktis, ką siuvimo kursų metu norėsite išmokti pasisiūti – nuo paprasčiausio sijono iki prašmatnios suknios ar marškinių, o norintys galės pasigaminti ir originalius aksesuarus.

Pasiūlymo vieta

Aukštaičių g. 6, Vilnius

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Siuvimo kursai vyksta darbo dienomis 12.00, 14.00, 17.00 ir 19.00 val. bei šeštadieniais: 10.00, 12.00, 15.00 ir 17.00 val., todėl galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią laiką ir ramiai mokytis bei praktikuotis, nes grupelės itin nedidelės – vienu metu mokosi tik 3-7 įvairaus amžiaus mokiniai. Vieno užsiėmimo trukmė – 2 valandos.