Išsami informacija

Šiltasis sezonas jau atėjo, o apsirengti neturite kuo? Norite išsiskirti iš minios? Svajojate pasisiūti stilingą drabužį, tinkantį būtent Jums? Įgyvendinkite savo kūrybinius sumanymus IGSI... studijoje – siuvimo, modeliavimo ir dizaino kursuose! Jauki studija Užupyje, kūrybiška atmosfera, puikios mokytojos, nedidelės kainos ir labai lankstus užsiėmimų grafikas – nepraeikite pro šalį ir užsukite, čia draugiškai priimami tiek pradedantieji, tiek pažengusieji.

Kursų metu Jūs mokysitės visų svarbiausių šios srities dalykų: konstruoti, modeliuoti ir siūti įvarius drabužius. Turėsite galimybę patys rinktis, ką siuvimo kursų metu norėsite išmokti pasisiūti – nuo paprasčiausio sijono iki prašmatnios suknios ar marškinių, o norintys galės pasigaminti ir originalius aksesuarus.

Pasiūlymo vieta

Aukštaičių g. 6, Vilnius

Trukmė

8 užsiėmimai

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Siuvimo kursai vyksta darbo dienomis 12.00, 14.00, 17.00 ir 19.00 val. bei šeštadieniais: 10.00, 12.00, 15.00 ir 17.00 val., todėl galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią laiką ir ramiai mokytis bei praktikuotis, nes grupelės itin nedidelės – vienu metu mokosi tik 3-7 įvairaus amžiaus mokiniai. Vieno užsiėmimo trukmė – 2 valandos.

Paslaugos organizatorius

Siuvimo, modeliavimo ir dizaino kursai Vilniuje

Asmenų sk: 1
8 užsiėmimai
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
60,00 € 55,00 €