Išsami informacija

Koks jausmas apima skrydžio metu, vos tik lėktuvas atsiplėšia nuo žemės? Jaudulys, džiugesys ar padažnėjęs širdies plakimas? Jei pasiūlytume keleivio kėdę iškeisti į piloto?
 
Nedelskite ir pasinaudokite proga realaus skrydžio treniruoklyje tapti lėktuvo „Boeing 737“ arba „Airbus 320 1999“ kapitonu! Valdysite populiariausio aviacijoje lėktuvo tipo treniruoklį „Boeing 737“ arba „Airbus 320 1999“, na, o pageidaujamą oro uostą bei klimato sąlygas nusistatysite patys. Lietus, gendantys prietaisai, rūke išnykęs nusileidimo takas – tik dalis netikėtumų, kurie gali ištikti skrydžio sesijos metu.  Juk kuo daugiau iššūkių, tuo linksmiau, tiesa?
 
Siūlome nuobodžias dovanas pakeisti išskirtine proga išbandyti tai, ko niekada nesate darę! Dovana subalansuota mažiems ir dideliems nuotykių  ieškotojams bei norintiems nugalėti skrydžio baimę!
 
Garantuojame – tokios pramogos neužmiršite labai ilgai!

Pasiūlymo vieta

Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius

Trukmė

Supažindinimas su „BAA Training“ (15 min.), skrydis 60 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 - 4 asmenims

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Paslauga skirta asmenims nuo 12 m. Dėl didelio simuliatorių užimtumo, į vieną arba kitą simuliatorių skrydžiai gali būti kurį laiką neregistruojami. Į skrydžius registruojama I–V, 9–17 val. Būtina išankstinė registracija vėliausiai 2 savaitės prieš atvykstant. Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 48 val., kitaip čekis bus laikomas panaudotu. Norint paslauga pasinaudoti keliems asmenims laikas dalijamas. Patvirtinimą, kad Jūsų skrydis įvyks gausite tik tada, kai BAA Training pasitvirtins instruktorių. Skrydis gali neįvykti dėl simuliatoriaus gedimo, bei tai yra nenuspėjama, tad jeigu tai įvyktų Jūsų skrydžio data ir laikas bus derinami iš naujo.

Paslaugos organizatorius

Realaus skrydžio simuliatorius (75 min.)

Asmenų sk: 1 - 4
Supažindinimas su „BAA Training“ (15 min.), skrydis 60 minučių
Vilnius
Galioja 12 mėn.

Kaina:
380,00 €