Išsami informacija

Kas gali būti išskirtinesnio už skrydį Lietuvos uoste Klaipėdoje? Šalia banguojanti jūra, uosto kranai, Danės upė, „Meridianas“...

Oro balionai Klaipėdoje dažniausiai startuoja už miesto ribų ir siekia praskristi visą uostamiestį. Skrydžiams Klaipėdoje įtakos turi jūrinis klimatas ir brizai (rytais balionai dažniausiai skrenda jūros link, vakarais  nuo jūros).

Skrydžiai Klaipėdoje yra retesni dėl vyraujančio stipraus vėjo. Jei turite galimybę, atvažiuokite į Vilnių ar Kauną, čia jūs būsite nudžiuginti ne mažiau įspūdingu skrydžiu. Jei ne, paslaugų teikėjai mielai paskraidins Jus Klaipėdoje.

Skrydžiai Klaipėdoje vyksta surinkus ne mažesnę nei 3 asmenų grupę. Dėl skrydžio detalių maloniai prašoma kreiptis iš anksto.

Pasiūlymo vieta

Klaipėda

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Į kainą įeina valandos trukmės skrydis, draudimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, šampanas, kitos malonios staigmenos. Skrydžiui savo atsakomybe galite pasiimti fotoaparatą ar vaizdo kamerą. Skrydis oro balionu visiškai priklauso nuo meteorologinių sąlygų, todėl net atvažiavus į starto vietą skrydis saugumo sumetimais gali būti atšauktas.

Paslaugos organizatorius

Skrydis oro balionu Klaipėdoje

Asmenų sk: 1
Klaipėda
Galioja 12 mėn.

Kaina:
119,00 €