Išsami informacija

Siūlome Jums puikią galimybę aplankyti pirmajį alpakų veislyną, esantį visai netoli nuo Vilniaus, Trakų rajone. Galėsite atsipūsti nuo skubėjimo, pamiršti stresą, pabūti gamtoje, paliesti švelnią alpakų vilną ir sužinoti kai ką naujo apie šiuos nuostabius gyvūnus. Ekskursijos metu Jums papasakos iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja. Be to, galėsite juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų savo atvežtais obuoliais ar morkomis arba mūsų gėrybėmis. Turėsite galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti sau keletą įspūdingų nuotraukų.

Po ekskursijos keliausite prie Trakų pilies paplaukioti laivu. Ekskursija laivu – tai pirmas žingsnis pažinti vieną žymiausių Lietuvos istorinių miestų – Trakus. Iš naujo atraskite ežeringąjį, legendomis apipintą miestą! Plaukiodami apžvelgsite Trakų pilį, išvysite Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėsite nuostabiu apylinkių gamtovaizdžiu. Puikūs įspūdžiai ir gera nuotaika garantuota!

Pasiūlymo vieta

Seimėnų k., Trakų r. (Alpakų veislynas), Trakų pilies salos prieplauka

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Pramogos sezonas trunka nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. Laivas išplaukia: I-V 12, 14, 16, 18 val., VI-VII 12, 14, 16, 18, 20 val. Specialų kuponą plaukimui laivu atsiimsite alpakų veislyne. Vaikams iki 3 metų pramogos nemokamos.