Išsami informacija

Kai širdis trokšta nuotykių, o adrenalinas Jums – tiesiog būtinas, siūlome patirti puikių emocijų atliekant šuolį parašiutu! Jeigu malonumo pasimėgauti dangaus platybėmis dar neturėjote, net nedvejokite – prieš šuolį profesionalus Mažeikių aeroklubo instruktorius Jums suteiks visą reikiamą informaciją, kad jaustumėtės saugiai ir užtikrintai.

Paslaugos trukmė - iki 3 val. Išklausysite dviejų rūšių instruktažą– teorinę ir praktinę dalį. Teorines žinias galėsite įtvirtinti parašiuto sistemos treniruoklyje. Pasimėgaukite nepakartojamu šuoliu iš 800 m. aukščio ir dviejų su puse minutės skrydžio, kurio metu patirtos emocijos įsimins ilgam.

Dovanų kuponas "Šuolis parašiutu Mažeikiuose" 

  • Teoriniai apmokymai;
  • Praktiniai apmokymai;
  • Šuolis parašiutu. Parašiutas kupolo tipo D1-5
  • Lėktuvas AN-2 pakils į 800 m aukštį per 10 minučių
  • Šuoliis kupolo tipo parašiutu užtruks iki 3 min. 

Parašiutininkų klubas yra įsikūręs Mažeikių r. Šerkšnėnų k. 12-ame kilometre, važiuojant link Sedos

Pasiūlymo vieta

Viešetės g. 12, Šerkšnėnai, Mažeikių r.

Svarbios sąlygos

Būtina išansktinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Šuoliai organizuojami gegužės – spalio mėnesiais šeštadieniais ir sekmadieniais. Šuoliui parašiutu būtinos palankios oro sąlygos. Net atvykus į aerodromą šuolis saugumo sumetimais gali būti atidėtas. Jūsų svoris neturi viršyti 80 kg. Draudžiama prieš šuolį vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas. Apie savo sveikatos sutrikimus Jūs privalote informuoti šuolių organizatorių. Parašiutu galima šokti nuo 14 metų. Asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus privalo turėti raštišką tėvų sutikimą su nurodytu vieno iš tėvų telefonu