Išsami informacija

Tajų terapija – viena iš pagrindinių rytietiško gydymo komponentų. Mūsų pėdos – tarsi mūsų gyvybinės sistemos žemėlapis. Masažuojant tam tikras padų sritis, paveiksime visą organizmą. Pėdų masažas pasiekia įspūdingą poveikį, pradedant nuo kojų edemos pašalinimo ir kraujotakos gerinimo, užbaigiant nervinės įtampos, nemigos pašalinimu. Tajų pėdų terapija taip pat stimuliuoja imuninę ir virškinimo sistemas.

Masažo poveikis: atpalaiduoja pavargusias kojas; pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, stiprina sąnarių paslankumą galūnėse, gerina energijos tekėjimą organizme, palaiko nervų sistemos darbą, mažina įtampą, stimuliuoja medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Kadangi masažo metu pėdose stimuliuojami taškai ir zonos, kurios atitinka įvairius organus, tai atitinkamai gerėja tų organų veikla, šalinamas skausmas, nuovargis, nemiga ir galvos skausmai.

Pasiūlymo vieta

Vasario 16-osios g. 3-305, Panevėžys, Oranžinis kambarys

Trukmė

40 minučių

Pasiūlymo galiojimo laikas

12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Registracija į procedūras vyksta darbo dienomis 9.00-18.00 val., apsilankyti kviečiame I-V 9.00-18.00 ir VI 9.00-13.00 val. Užsiregistravus, bet neatvykus į paslaugą ir nepranešus apie tai iš anksto laikoma, kad paslauga buvo suteikta.

Paslaugos organizatorius

Tajų pėdų masažas su bambuko lazdele Panevėžyje

Asmenų sk: 1
40 minučių
Panevėžys
Galioja 12 mėn.

Kaina:
15,00 €