Išsami informacija

Grožio dovanos: Celiulito mažinimo procedūra lazeriu

Siūlome Jums revoliucinę RF lazerio terapiją, kavitaciją ir vaakuminį masažą! RF lazerio terapija ir kavitacija skaido riebalus, stangrina odą, mažina celiulito pažeistą odą, o vaakuminis masažas pagerina limfotaką, taigi riebaliukai greičiau pasišalina iš organizmo per limfos sistemą. Po keleto procedūrų kompleksų pastebėsite efektą, kuris prilygs riebalų nusiurbimo operacijai, tik išvengsite skausmo ir randų.

Kodėl tai veikia? Puikių rezultatų celiulito gydymui pasiekiama dėl ypač veiksmingų kavitacinio lazerio skleidžiamų 25 kH dažnio impulsų, kurie suskaldo riebalų ląsteles norimoje vietoje ir sutraukia celiulito pažeistas odos ląsteles. RF lazeris radio dažnio pagalba ištirpdo riebalų ląsteles (procedūros metu jaučiama šiluma). O po vakuuminio masažo suskaidytos riebalų ląstelės pasišalina per organizmo limfos sistemą.

Pasiūlymo vieta

K. Ulvydo g. 11A, Vilnius

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė rezervacija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Užsiregistravus ir neatvykus be išankstinio pranešimo, kuponas bus laikomas panaudotu ir pretenzijos nebus priimamos. Procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems vėžiu, cukralige, epilepsija, turintiems dirbtinę širdį bei krūtų silikoninius implantus, maitinančioms ir besilaukiančioms moterims. Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo.