Išsami informacija

X PRAMOGOS Jums siūlo išbandyti naujausiomis technologijomis paremtas pramogas jau dabar. Šis, šeimos bilietas, leis Jums ir Jūsų šeimai pramogauti kartu ir žymiai pigiau!

Rinktis galėsite iš šių atrakcionų:

Atrakcionas RIFTER: manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti platforma, pritaikyta dviem asmenims, ir virtualios realybės OCULUS akiniai, taip pat integruota speciali garso sistema ir papildomi efektai. Tai yra saugus virtualios realybės atrakcionas, skirtas tiek naujokams, tiek aktyviems virtualios realybės gerbėjams. Ši pramoga tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojama nuo 5 metų). Ūgio apribojimai netaikomi.

Atrakcionas eMOTION: manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti platforma, tačiau skirta jau pažengusiems virtualios realybės gerbėjams. Kodėl? Todėl, kad šis atrakcionas turi ne sėdimą platformą, o STOVIMĄ. Stovima atrakciono platforma suteikia papildomo ekstremalaus pojūčio kiekviename filmuke. Rekomenduojame asmenims nuo 130 cm.

Atrakcionas FLYER: tikrų tikriausia aktyvių virtualios realybės vartotojų norų kėdė! Tai sinchroniškai ir manevringai su vaizdu bei Jūsų galvos judesiais judanti, sėdima platforma vienam žmogui. Siekiant pajusti kuo stipresnį virtualios realybės efektą, nebėra kojų laikiklių/grindų, integruota speciali garso sistema bei kiti papildomi efektai. Šis atrakcionas sukurtas ne tik kino peržiūrai VR režime, bet ir interaktyviems žaidimams! Atrakcionas rekomenduojamas asmenims nuo 7 m.

Pasiūlymo vieta

Ozo g. 18, Vilnius (PPC „Ozas“, III aukštas); Aido g. 8, Šiauliai (PPC „Akropolis“, III aukštas); Taikos pr. 61, Klaipėda (PPC „Akropolis“, II aukštas); Klaipėdos g. 134A, Panevėžys (PC „Babilonas“, I aukštas); Ozo g. 25, Vilnius (PPC „Akropolis“, II aukštas), Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (PPC AKROPOLIS) III a.

Trukmė

Trukmė įvairi

Pasiūlymo galiojimo laikas

6 mėnesių nuo įsigijimo datos

Dovana skirta

10 asmenų

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Grupę rekomenduojame užregistruoti iš anksto. Surinkus mažiau nei 10 asmenų kiti pramogautojai į seansą galės nueiti dar kartą.

Paslaugos organizatorius

VIRTUALIOS REALYBĖS atrakcionų bilietas grupei

Asmenų sk: 10
Trukmė įvairi
Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai
Galioja 6 mėn.

Kaina:
50,00 € 39,50 €