Išsami informacija

Švelnūs rankų prisilietimai, subtilūs ir užburiantys kvapai... Ar gali būti geresnė dovana nuolatinio skubėjimo, streso ir kasdienių rūpesčių išvargintam kūnui?! Pasinerkite į šią nuostabių pojūčių oazę!

Su šiuo kuponu Jums priklausys:

30 min. švelnus kūno šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės – oda tampa švelni, minkšta ir lygi.

Po šveitimo atliekamas 45 min. trukmės aromaterapinis viso kūno tajų masažas. Aromaterapinis masažas puikiai atpalaiduoja kūną, palengvina ar visiškai pašalina kasdieninio gyvenimo sukeltą nuovargį ar įtampą. Eterinių aliejų pagalba tiesiogiai veikiama oda bei kvėpavimo sistema. Masažo metu taip pat stimuliuojami gyvybiškai svarbūs energijos kanalai harmonizuojantys visą kūną.

Aromaterapija – tai puikus, išmintingas ir moksliškai pagrįstas geros savijautos užtikrinimo metodas. Kvapai padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Kvapų pagalba Jūs išsivaduosite nuo pykčioir rūpesčių, išsilaisvinsite nuo įtampos ir skausmų.

Aromaterapinio masažo metu bus naudojami natūralūs eteriniai aliejai, galėsite pasirinkti labiausiai patinkantį ir tinkantį pagal Jūsų nuotaiką kvapą.

Pasiūlymo vieta

Basanavičiaus g. 22, Vilnius

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos organizatorius

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Užsiregistravus ir neatvykus kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 12 valandų iki procedūros.