Išsami informacija

 

Nidos aerodrome mūsų profesionalus instruktorius per 10 minučių apmokys Jus valdyti e-riedlentes. Mokysitės su minimaliu e-riedlentės galingumu, įsisavinsite stovėsenos padėtis, kaip pradėti važiuoti, apsisukti, stabdyti.


Apsipratus su e-riedlente instruktorius įjungs didesnę pavarą ir tuomet kartu keliausime žaliaisiais pamario takais į Bulvikio įlanką. Greitį reguliuoja pats vairininkas, maksimalus pasiekiamas greitis vidutiniu galingumu - 18 km/h.


Bulvikio įlankoje žygio dalyvių lauks siurprizas – kuršiško lobio paieška. Žygį vainikuos Irklakojo piknikas ir kelionė namo su e-riedlentėmis. Grįžtant gabiausiems mokiniams instruktorius galės pademonstruoti maksimalų e-riedlentės galingumą ir greitį – 30 km/h. Mažiau drąsūs riedlentininkai ar riedlentininkės galės važiuoti atsisėdę ant e-riedlentės.

Pasiūlymo vieta

Maršrutas: Nidos aerodromas - Bulvikio įlanka - Nida (~ 6 km)

Trukmė

1,5 valandos

Pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymas galioja 12 mėnesius nuo dovanos kupono įsigijimo datos, kuri yra nurodyta kuponno apačioje. Dėl kupono pratęsimo sąlygų galite kreiptis čia

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Į kainą įeina e-riedlentės, šalmo, kelių, alkūnių ir delnų apsaugų bei instruktoriaus paslaugų nuoma. Maksimalus vairininko svoris negali viršyti 120 kg. Žygis nevyksta lyjant stipriam lietui.

Paslaugos organizatorius

VšĮ „Irklakojis“

Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“

Asmenų sk: 1
1,5 valandos
Maršrutas: Nidos aerodromas - Bulvikio įlanka - Nida (~ 6 km)
Pasiūlymas galioja 12 mėn.

Kaina:
36,00 €