Išsami informacija

 

Tai unikalus vandens maršrutas, kadangi didžioji jo dalis tęsiasi šalia Naglių gamtos rezervato, kuriame yra draudžiama vaikščioti. Žygio pradžioje kanojomis praplauksime ir apžiūrėsime senąjį Pervalkos švyturį, apiplauksime Žirgų ragą ir lydimi nuostabių Mirusiųjų kopų reginių pasieksime Naglių ragą, kur sustosime pietų pertraukai. Paskiau patrauksime išilgai legendų apipintos Drimzako įlankos ir aplenkę Avies kulno ragą išvysime didžiausią Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją: čia peri virš 3000 porų šių žuviaėdžių paukščių. Žygis baigiasi ties Juodkrante. Į Nidą grįžtama autobusu.

Pasiūlymo vieta

Pervalka - Mirusios kopos (Naglių gamtos rezervatas) - Juodkrantė (14 km)

Trukmė

~ 5,5 valandos

Pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymas galioja 12 mėnesius nuo dovanos kupono įsigijimo datos, kuri yra nurodyta kuponno apačioje. Dėl kupono pratęsimo sąlygų galite kreiptis čia

Dovana skirta

1 asmeniui

Svarbios sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Kita svarbi informacija, kurią turėtumėte žinoti

Žygis organizuojamas pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais (surinkus mažiausiai 6 žmones). Žygio pradžia 10 val. Nidoje. Į kainą įskaičiuotos instruktoriaus paslaugos, triviečių kanojų, gelbėjimosi liemenių nuoma, piknikas, inventoriaus ir dalyvių nuvežimas-parvežimas. Žygis tinkamas ir pradedantiesiems. Esant šiaurės krypties vėjui, žygį pradėsime iš Juodkrantės.

Paslaugos organizatorius

VšĮ „Irklakojis“

Žygis kanojomis „Mirusios kopos“

Asmenų sk: 1
~ 5,5 valandos
Pervalka - Mirusios kopos (Naglių gamtos rezervatas) - Juodkrantė (14 km)
Pasiūlymas galioja 12 mėn.

Kaina:
39,00 €